Arkadaşlarınla Paylaş
EPUB İndirme Linkleri

PDF İndirme Linkleri

Jamie McGuire - Kızıl Tepe Epub Pdf İndir

Jamie McGuire - Kızıl Tepe Epub Pdf E Kitap İndir

Jamie McGuire - Kızıl Tepe E Kitap İndir

Kızıl Tepe için övgüler...

"İnsanlığın nesli tehlikede ve Dünya büyük bir savaşın eşiğinde... Bu gerçek dışı savaşta soluksuz bir kovalamaca sizi bekliyor. Zekice planlanmış tüyler ürpertici kurgusuyla bu kitap yüreğinizi ağzımza getirecek!"
— KİTAP TELVESİ
"Jamie McGuire, Kızıl Tepe'de bizleri sıkı aile bağlarıyla ve aşkla örülmüş, aksiyon ve maceranın bol bol yer aldığı, dehşet verici bir zombi dünyasının içine fırlatıp atıyor."
— Yorum Durağim
"Koltuğunuzun kenarında okuyacağınız bu unutulması güç hikâye, beni nefes nefese bıraktı, ağlattı ve heyecanlandırdı. Yüreğinizi hoplatacak bu hikâyenin her dakikasına bayılacaksınız."
— Tracey Garvis Graves, ADA romanının
New York Times çok satan yazarı

Kitap Adı: Kızıl Tepe
Yazar: 
Jamie McGuire
Sayfa Sayısı: 335
Bu sitede yayınlananlar e kitaplar internet ortamında elden ele dolaşan kopyalardır. İndirdikten 24 saat sonra silinmesi gerekmektedir. Aksi takdirde ilgili kişi ve kurumların uğrayacağı zarardan hiçbir şekilde sitemiz SORUMLU değildir. Bahsi geçen kitapları beğenirseniz aslını satın almanızı öneririz. Sitemizin amacı sadece ürün hakkında bilgi edinip, belli bir fikir sahibi olmanız ve hoşunuza giderse satın almanızdır. Ayrıca sitemizde sadece linkler barındırılmaktadır, dosyalar sitemizde bulunmamaktadır bu yüzden sorumluluk kabul edilmez...
Bir Yorum Ekle
İsim:* E-Mail:
Kodu Girin: *
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız

www.1kitapindir.com Ücretsiz Seo www.ekitapindir.tk