Arkadaşlarınla Paylaş
EPUB İndirme Linkleri

PDF İndirme Linkleri

Dokuzuncu Hariciye Koğuşu- Peyami Safa - Epub Pdf E-Kitap İndir

Dokuzuncu Hariciye Koğuşu- Peyami Safa - Epub İndir

Dokuzuncu Hariciye Koğuşu- Peyami Safa -  Pdf İndir

Dokuzuncu Hariciye Koğuşu- Peyami Safa -  E- Kitap İndir


Adı: Dokuzuncu Harciye Koğuşu
Yazar: Peyami Safa
Sayfa sayısı: 112
Kitabın türü: Türk Edebiyatı, Edebiyat, Roman
Dil: Türkçe


"Öğleye doğru muayene odasının önü doldu. Sıralarda oturacak yer kalmadığı için yeni gelenler ayakta durdular ve anneler, hasta çocuklarını dizlerine oturtabilmek için duvar diplerine çömeldiler.

Karanlık dehliz. Kapalı kapıların mustatil buzlu camlarından gelen soğuk ışıkların buğusu, yüksek ve çıplak duvarlara vurarak donuyor.

Saatlerce bekleyenler var. Fakat buna alışmışlar. Az kımıldanıyorlar, hiç konuşmuyorlar.

Dehlizin sonlarında, görünmeden açılıp kapanan bir kapının gıcırtısı. Muşambalara sürtünen bir ayak sesi. Kö­püklenerek uçan ve uzaklarda kaybolan bir beyaz göm­­lek ve iyot, eter, yağ.."

(kitaptan alıntı)


Bu sitede yayınlananlar e kitaplar internet ortamında elden ele dolaşan kopyalardır. İndirdikten 24 saat sonra silinmesi gerekmektedir. Aksi takdirde ilgili kişi ve kurumların uğrayacağı zarardan hiçbir şekilde sitemiz SORUMLU değildir. Bahsi geçen kitapları beğenirseniz aslını satın almanızı öneririz. Sitemizin amacı sadece ürün hakkında bilgi edinip, belli bir fikir sahibi olmanız ve hoşunuza giderse satın almanızdır. Ayrıca sitemizde sadece linkler barındırılmaktadır, dosyalar sitemizde bulunmamaktadır bu yüzden sorumluluk kabul edilmez...
Bir Yorum Ekle
İsim:* E-Mail:
Kodu Girin: *
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız

www.1kitapindir.com Ücretsiz Seo www.ekitapindir.tk