Arkadaşlarınla Paylaş
EPUB İndirme Linkleri

PDF İndirme Linkleri

Robinson Crusoe - Daniel Defoe - Epub Pdf E-Kitap İndir

Robinson Crusoe - Daniel Defoe - Epub İndir
Robinson Crusoe - Daniel Defoe - Pdf İndir
Robinson Crusoe - Daniel Defoe - E-Kitap İndir

Adı: Robinson Crusoe
Yazar: Daniel Defoe
Sayfa sayısı: 336
Kitabın türü: Dünya Klasikleri, Roman, Edebiyat
Dil: Türkçe
Bir ev düşünün, bu evin sahibi sizsiniz. Ve bu eve gelen insanlar doğal olarak bu evde ki kuralları sizden öğrenir, sizin sözünüzü dinler. Yani evde ki efendi sizsinizdir. Siz ne derseniz o olur. Mantiken eve sonradan gelen birisi size patronluk taslayamaz.
İşte bu kitabın propaganda aracı olduğu nokta bu. Gerçekten bu noktada batının tüm iğrençliği ortaya dökülüyor. Kitapta bir ada var ada da daha önceden bir yerli ve kabileler var, adaya sonradan bir adam geliyor ve bu yerlilere efendilik yapıyor. Mantiken adaya sonradan gelen kişi köle olur adanın sahipleri yerliler. Ama bu kitapta iş tam tersi. 
(kitap hakkında)
Bu sitede yayınlananlar e kitaplar internet ortamında elden ele dolaşan kopyalardır. İndirdikten 24 saat sonra silinmesi gerekmektedir. Aksi takdirde ilgili kişi ve kurumların uğrayacağı zarardan hiçbir şekilde sitemiz SORUMLU değildir. Bahsi geçen kitapları beğenirseniz aslını satın almanızı öneririz. Sitemizin amacı sadece ürün hakkında bilgi edinip, belli bir fikir sahibi olmanız ve hoşunuza giderse satın almanızdır. Ayrıca sitemizde sadece linkler barındırılmaktadır, dosyalar sitemizde bulunmamaktadır bu yüzden sorumluluk kabul edilmez...
Bir Yorum Ekle
İsim:* E-Mail:
Kodu Girin: *
Okunamayan kodu yenilemek için resmin üstüne tıklayınız

www.1kitapindir.com Ücretsiz Seo www.ekitapindir.tk